Знайомства в мережі

03.12.2014 / Из жизни / Просмотры: 1798
 

Мережа Інтернет постійно розвивається та пропонує безліч можливостей для спілкування з друзями, знайомими та рідними. Саме завдяки Інтернету багато людей змогли знайти свою другу половинку та створити сім’ю. До того ж відомо, що сайти знайомств, яких багато сьогодні, як в Україні, так і за її межами, дійсно допомагають одиноким серцям знайти кохання всього життя. Але, ні в якому разі не можна забувати про небезпеку в мережі. І це можуть бути не тільки вірусні програми, але також непорядні користувачі та різноманітні шахраї. Як не потрапити у пастку, що потрібно знати про сайти знайомств? Саме на ці питання ми даємо відповіді у даній статті.

Психологи стверджують, що знайомства в мережі, метою яких є зав’язування стосунків, стали популярними і успішними саме тому, що зав’язувати розмови та спілкуватися в Інтернеті значно легше, ніж знайомитися з кимось в реальному житті. До того ж саме мережа зближує людей, тому що надає можливість постійно бути на зв’язку. Сьогодні багато людей більшість часу проводять на роботі, тому в них дуже часто не вистачає часу і сил на відвідування клубів, кафе чи ресторанів. Саме це набагато знижує їх шанси з кимось познайомитися та зав’язати стосунки.

За допомогою обміну повідомлень та листування на сайтах знайомств люди можуть отримати багато інформації та краще пізнати одне про одного. Але треба бути дуже уважними, коли обираєте сайти знайомств, оскільки трапляються досить прикрі випадки обману, шахрайства та ін. Слід віддавати перевагу саме тим сайтам, де інформація зареєстрованих користувачів ретельно перевіряється, де гарантується конфедійність інформації, наданої при заповнені анкети, та конфедійність листування. Добре поміркуйте, і не поспішайте погоджуватись на побачення з людиною, якщо у вас відносно неї виникли якісь сумніви. Якщо ви все ж таки прийняли рішення зустрітись з новим знайомим, якого знайшли через знайомства онлайн, неодмінно повідомте про місце і час зустрічі ваших рідних чи друзів.

Рештою решт багато людей змогли знайти в мережі не тільки кохання, але і гарних друзів. І саме це підтверджує добрі наміри тих, хто реєструється на сайтах знайомств.

Распечатать Нашли ошибку?Комментарии


Материалы по теме


Архив новостей Луганска

 

Наверх

Новости Луганска - самая полная и оперативная лента новостей Луганска и Луганской области. Мы обрабатываем все источники луганских новостей, чтобы предложить луганчанам наиболее интересные и качественный новости. Мы даем наиболее полную картину жизни города Луганск. У нашей базе новостей Луганска десятки тысяч новостей за несколько лет. Ежедневно в ленте появляются новости власти, политики, спорта, образования и медицины Луганска. Мы следим за бизнес-процессами в Луганске и информируем читателя о всех собятиях. Мы оперативно доставляем информацию у луганской “Заре” - все матчи, отчеты, голы, фото и видео. Мы работаем круглосуточно, чтобы вы получали оперативные новости о Луганске.